ciltsdarbs

Kas ir ciltsdarbs? Atbildēsim ar Latvijas Kinoloģiskās Federācijas Ciltsdarba reglamenta punktu 1.3.

"1.3. Ar ciltsdarbu LKF ietvaros nodarbojas šķirņu klubi un reģionālie klubi. To mērķis ir šķirnes izkopšana, ciltsdarbā izmantojot funkcionāli veselus dzīvniekus ar nosvērtu psihi un veselīgu iedzimtību. Klubu funkcijās ietilpst ciltsdarba koordinēšana, konsultācijas un kontrole."

Ogres Kinoloģiskā kluba ciltsdarba vadītāja

Ingrīda Gierkena, tel. 26352442, e-pasts: okk.ciltsdarbs@inbox.lv 

PĀROŠANĀS ATĻAUJAS SAŅEMŠANA

Lai saņemtu Pārošanās atļauju, lūdzu nosūtīt VISUS dokumentus uz kuci un suni (ciltsrakstus, nepieciešamos izstāžu vērtējumus, veselības pārbaudes un jaunajiem biedriem, pie pirmās pārošanās atļaujas saņemsānas - Labturības kursu apliecību) uz e-pastu okk.ciltsdarbs@inbox.lv, ciltsdarba vadītāja dokumentus pārbaudīs un sazināsies ar Jums vai iesniedzami vēl papildus dokumenti,  vai Pārošanās atļauja ir izsniegta. 

TIKAI PĒC PĀROŠANĀS ATĻAUJAS SAŅEMŠANAS JŪS DRĪKSTAT PĀROT SAVU KUCI, dokumentu iesniegšana vēl negarantē Pārošanās atļaujas izsneigšanu. 

Lai saņemtu informāciju kādas veselības pārbaudes veicamas konkrētai šķirnei lūdzu vadīties pēc šķirņu klubu Ciltsdarba nolikuma vai precizēt informāciju pie Ciltsdarba vadītājas. 

Noderīgi dokumenti

METIENA_KARTINA.doc

AFIKSA_PIETEIKUMS-1.doc

LVCH_IESNIEGUMS.doc

CIB_IESNIEGUMS.docIzdevīgs piedāvājums kluba biedriem veikt abas veselības pārbaudes veinā vietā un dienā.